O NÁS

Ahoj kamarádi,

tenhle eshop je pro všechny bullíky, staffbullíky, amstaffíky, pitbullíky, frbullíky a vlastně pro všechny chlupaté psí kámoše!
Najdete zde zdravé krmivo, bez žádných umělých přídavných látek, dochucovadel, konzervantů a éček! Dále obojky, vodítka, pelechy, kosmetiku a mnoho dalších produktů s ohledem na ekoloogii a přírodní výrobu. Vše to nejlepší na jednom místě! Naší snahou je podporovat české a slovenské výrobce, ovšem naleznete u nás i výrobky ze zahraničí, které jsme vybrali do eshopu, díky naší velmi dobré zkušenosti. Ale doufáme, že v budoucnu se budeme moci pyšnit pouze lokálními výrobci.
A proč vůbec vznikl tento eshop?
Vždyt' eshopů už je tolik, říkáte si... Tak je to protože, jak jste si jistě všimli, plemena typu "bull" se v posledních letech těší velké oblibě.. (ano, kdo je dobrý chovatel či majitel těchto pejsků jistě ví, jak úžasní a oddaní jsou, ale to vše má i své stinné stránky). Pořizují si je lidé, kteří o nich nic nevědí a pak se diví, že nezvládají jejich povahu, nebo na ně nemají čas, či vyrostou a nejsou už tak roztomilý (taková hloupost že!?), prostě z nějakého důvodu se jich  zbavují a občas i dost neetickým způsobem... Někdo má štěstí a najde si nový milující domov, někdo pořád čeká na své vyvolené pány v útulcích či dočasných péčích. A právě to je ten důvod, proč vznikl tento eshop! Pojd'me jim pomoc kamarádi.. A nejen staffbullíkům, a ostaním "bull" plemenům, co jsou tak rádi označováni za bojové vemena, ale i těm dalším, kteří stále nemají domov...
Každým nákupem přispějete na jejich pomoc.. Každá koruna se počítá!
Přispět můžete i tak, že zašlete staré deky, či věci, které už nepoužíváte. 
A teď je na čase se představit :)
Jako prvního představím našeho nejstaršího člena týmu - bígla Darwina. Asi budete dost překvapeni, když vám na něj prásknu, že je to ten nejvíc mlsný pes pod sluncem... Nepochopitelné na bígla že? Darwin se stará o výběr krmiv a pamlsků a věřte, že má velmi přísné kritéria, takže co nechutná jemu, tady prostě nenajdete, protože on si vybírá jen opravdu to nejlepší :)
Chihuahua Tobby - pro změnu nejmenší člen týmu. Díky tomuto malému chlupáči jsme vyčmuchali přírodní léčivé produkty a kosmetiku. Jako malý si prošel dlouho léčbou demodikózy, takže ví co je dobré na srst, na imunitu a nejen to, také moc dobře ví co je dobré na zažívání. Ten kluk se prostě vyzná! A co se osvědčilo jemu, svědčilo i nám ostatním :)  
Co je tohle za lišáka? Přeci náš staffbullík Anakin. Už podle jména asi tušíte, co má tenhle kluk na starosti - ano je to tak, jsou to hračky.  Vyzkoušel už toho opravdu dost a popravdě, moc hraček nepřežilo, ovšem snažil se vybrat ty, které mu odolávali nejdéle. Co totiž nezničí on, nezničí už nejspíš nikdo :) Anakin ale varuje! Nenechávejte pejsky s žádnými hračky osamotě.
Tahle fešanda je staffbullinka Shelby. Největší "crazy dog" v týmu. Protože je to holka, moc dobře ví co se sluší a nosí, tak pro vás vybírá krásné ekologické obojky, vodítka, kabátky, módní doplňky ale také pelíšky, protože tahle holka si jen tak v nějakém obyč pelechu neustele. Záleží jí na naší planetě a proto se zaměřila na ekologické výrobky. Pokud pro ni máte nějaký tip, šup napište jí :)

A na závěr moje maličkost, jmenuji se Emily a jsem staffordšírský bullterriér. V PP mám jméno Idyllic Girl od kterého se odvíjí název eshopu. Dohlížím na celý tým, starám se o objednávky, reklamace, slevové akce a prostě všechno, aby fungovalo tak, jak má a my mohli pomáhat dál. A vlastně nejen to, také vymýšlím designy produktů pro páníčky. Co vám budu... je to makačka, ale baví nás to :)

 Děkujeme za nákup a za to, že Vám na nás (celé psí populaci) taky tolik záleží a společně s námi pomáháte ;) pac a pusu na to! ;-*